Uprava:
Mileo Todić, dipl. teol. - ravnatelj
Radno vrijeme: PON, SRI i PET - 8.00 do 16.00 sati
UTO i ČET - 10.30 - 18.30 sati
Individualni razgovori: PON - 10.00- 12.00 sati
UTO - od 16.00 do 18.00 sati
Katarina Bečić-Mutvar, ekonomist - voditeljica računovodstva
Radno vrijeme: PON - PET - od 8:00 sati do 16:00 sati
Ana Cibulić - tajnica; specijalist javne uprave
Radno vrijeme: PON - PET - od 7.00 sati do 15.00 sati
Stručni suradnici:
Ines Gašparec mag.pedagogije - školska pedagoginja
Marko Kirin, dipl. defektolog (socijalni pedagog) - školski defektolog
Sara Karašić - školska psihologinja
Radno vrijeme pedagoga i defektologa - PON - PET - 9.30 -15.30
Kristina Prilika, dipl. kroatolog i sociolog, dipl. bibliotekar - školska knjižničarka
Radno vrijeme knjižnice: PON - SRI- od 11.00 sati do 17.00 sati
UT, ČET, PET - OD 9.00 DO 15.00 sati
Razredna nastava:
1.a - Iva Pavlić
1.b - Katarina Popović Milobara
1.c - Nataša Svoboda Arnautov
2.a - Mirjana Pavanić
2.b - Anita Vržogić
2.c - Mirjana Markovinović Vasiljević
3.a - Martina Kušar Matković
3.b - Snježana Ivanović
3.c - Mihaela Njegovec
4.a - Ksenija Bilandžić
4.b - Romana Orlić
4.c - Marina Rodeš
Predmetna nastava
Hrvatski jezik:
Nataša Duvnjak Madaras
Ivana Krešo
Vlatka Rajski-Radošević
Engleski jezik:
Katarina Rudar
Kristina Hendrih Girgis
Ivana Gršić
Njemački jezik:
Sanja Bjelajac
Ana Adžić Matić
Matematika:
Ivica Gregurec
Tihana Golner Stričko
Ivana Vlašić
Fizika:
Denis Tovernić
Priroda/Biologija:
Kaja Glavaš
Ines Tudović
Kemija:
Ines Tudović
Povijest:
Tina Matanić
Paula Frčak
Geografija:
Ivana Petrić
Paula Frčak
Likovna kultura:
Petra Pavlić
Glazbena kultura:
Valentina Friedl-Štruklec
Tehnička kultura:
Jadranko Bartolić
Tjelesna kultura:
Tihomir Golner
Bojan Jelenić
Vjeronauk:
časna Jelena Krilić (zamjena za Milea Todića do isteka mandata rav.)
Neven Pavelić
Andrea Ljubičić
Informatika:
predmetna nastava: Marija Nikolić
razredna nastava: Maja Dragija - 3. i 4. r.
razredna nastava Josipa Lukinić - 1. i 2. r.
Razredništvo:
5.a - Nataša Duvnjak Madars
5.b - Paula Frčak
5.c - Koraljka Stražičić
6.a - Ines Tudović
6.b - Ivana Krešo
6.c- Petra Pavlić
7.a - Valentina Friedl Štruklec
7.b - Tihomir Golner
7.c - Vlatka Rajski-Radošević
8.a - Kaja Glavaš
8.b - Tina Matanić
8.c - časna Jelena Krilić
Pomoćnici u nastavi:
Senada Kurešić
Lukas Suša
Maja Jelić
Katarina Tukec
Marijana Mazur
Marija Matković
Anđelka Ćosić
Tehničko osobolje:
Vlado Šafran, domar
Ana Hemen, kuharica
Jelena Andrijević, kuharica
Saša Kadoić, kuhar
Prena Beriša, spremačica
Kata Šimunović, spremačica
Jagoda Fajfar, spremačica
« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |